דבר העורכת

זהו, דבר העורכת האחרון שאני אכתב לעיתון עלה אחר.

מי היה מאמין ש4 שנים יכולות לעבור כל כך מהר?

העיתון שלפניכם בהחלט מסכם את החודשים האחרונים שמאז פרשת ה”מורדים” הידועה: “פיוס” בקרב אוכלוסיית ביה”ס ע”י הטיול לחרמון, טיולים שנתיים וחזרה למסלול של שיתוף פעולה בין התלמידים למורים ויצירה בביה”ס.

אולי רובכם לא יודעים זאת, אבל פרסום גיליון זה מהווה שבירת שיא בית ספרי שכן בכל שנותיי בביה”ס לא הייתה שנה בה הוציאו יותר משני גיליונות בשנה.

אני מקווה שבסיס זה יהווה המשך לעיתון יותר מבוסס ומאורגן בשנים הבאות ויוכל להמשיך לתת לכל תלמידי בי”ס פינה שבה הם יכולים להתבטא ולפרסם את דעותיהם ורגשותיהם.

אני רוצה להודות לרולן קב שעזר לי המון ודאג להיות החוליה המקשרת ביני ובין הכתבים מהשכבות צעירות יותר (הלא- שמיניסטים) בימים שלא הייתי בביה”ס (שמאז פסח, כמו כל חברי לשכבה, נהיו כמו אסימפטוטה ששואפת לאפס…).

ועוד תודה מיוחדת לכל המורים ששיתפו פעולה ב”חידון המורים הגדול”.

ובהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכל חברי לשכבה (מחזור ו’)  בהצלחה בבגרויות (מה שנשאר מהן לפחות…) וגיוס קל למי שמתגייס ובהצלחה בלימודים למי שממשיך. תשמרו על קשר ותמשיכו להיות נהדרים.

ולכל אלה שעוד לא מסיימים (אל תדאגו גם יומכם יגיע), חופש נעים ובהצלחה בהמשך הלימודים- תנצלו כל רגע כי אין לכם מושג כמה מהר עוברות להן 4 שנים.

שלכם:

נועה שוסיוב

עורכת עיתון על”ה אחר